Hunger Games Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hunger Games Rpg

May the odds be ever in your favor!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

niémans, corneél.

2 posters
YazarMesaj
Cornelia Niémans
4. Mıntıka Vatandaşı
4. Mıntıka Vatandaşı
Cornelia Niémans

Kadın Mesaj Sayısı : 51
Evcil Hayvan : Aless
Hobiler : Balık tutmak, gemi çizimi yapmak, koşmak koşmak yürümek şkdb

niémans, corneél. Empty
MesajKonu: niémans, corneél.   niémans, corneél. Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2012 11:30 am

Kullanıcı isteği üzerine silinmiştir.
Evan Primwood
12. Mıntıka Barış Muhafızı
12. Mıntıka Barış Muhafızı
Evan Primwood

niémans, corneél. Empty
MesajKonu: Geri: niémans, corneél.   niémans, corneél. Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2012 12:09 pm

#Yazım ve İmla (10/9)
    #Kurgu (15/12)
    #Akıcılık (20/18)
    #Betimleme (25/25)
    #Uzunluk (15/14)
    #Renklendirme ve Düzen (10/9)
    #Bonus (5/5)

92
    Keyifli rpler.

• Yazım ve İmla;
    Gözüme neredeyse hiç yazım hatası çarpmamıştı ki son anda bir kelime sırıttı. Kader...

• Kurgu;
    Örnek rp kalıbı diyeceksek, kurgu bir örnek rpde hayran bırakacak temaya sahip değil. Pek de ilgi çekici özellikleri olduğunu söyleyemem; farklılık, şaşırtıcılık gibi... Bu nedenledir kırdığım puanlar. Ama sıradan bir rpden bahsediyorsak, kurgunun gidişi ve kurgunun yazılışı yerindeydi.

• Akıcılık;
    Akıcılıkta hata gördüğümü söyleyemem. İyi bir rpydi. Ne var ki bazı bölümler nedense fazla basit geldi bana. Zorlama oldu-bittiye getirilmiş gibi. Yazılan şey, nasıl denir, önemli değilmiş de emaneten yazılmış gibi. Bu gibi yerlerde her ne kadar ustası olmasam da yolda yürüyüp bakkala girip bi sigara almak gibi değil de daha özenli yazılmasını öneririm. Seçilen kelimeler o anın aniliğini veya tehlikesini(?) yansıtmalı. Aynı şey geçişlerde de mevcut. Başlangıçtaki ilk üç paragraf sırf bu nedenle karışık ve basit göründü gözüme.

• Betimleme;
    Betimlemeler şahsıma göre yerindeydi.

• Uzunluk;
    Teknik olarak örnek rp, oyuncunun tüm rp kalitesini gösterdiği rplerden olduğu için uzunluğa fazla taktığımı söyleyemem. Tek bir rpye iyi bir kurgu sıkıştırmak uzun paragraflara mal oluyor ne de olsa. Yine de kurgu bir örnek rp kurgusuna tam oturacak bir kurgu olmadığı için fazla uzun olduğunu düşündüm. Kurguyu ezmiyorum, sadece örnek rp kalıbından düşünecek olursa uzunluk gidişata göre bir-iki adım önde gibi.

• Renklendirme ve Düzen;
    "Bir puan kıracaktım ki sonradan çirkefliğe lüzumun olmadığını fark ettim. Konuşmalarda kullandığın renkler biraz daha soluk olsaydı iyi olabilirdi gibi geçti içimden. Ama renkler uyumluydu hoştu falan, ben de kırdım dizimi oturdum. Ha bir de içimden geçen o puan kırma azmini mor renk de çıkarmış olabilir...
    Yine de aklında bulunsun; az daha soluk olaydı eyiydi. " Yazmıştım ilk. Sonra içime sinmedi, kırdım o puanı. *kalkanınıhazırladı*

Sanısam bu işe alışmaya başladım. Yes. Yeni puanınız profilinize geçiriliyor. Dilediğiniz kadar puan yükseltme rpsi koyabilirsiniz açtığınız başlığa. Rpniz isteğiniz üzerine siliniyor.

niémans, corneél.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Corneél
» Corneél
» Corneél