Hunger Games Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hunger Games Rpg

May the odds be ever in your favor!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kimse Yokmu!

YazarMesaj
Micheal Scofield
3. Mıntıka Vatandaşı
3. Mıntıka Vatandaşı
Micheal Scofield

Erkek Mesaj Sayısı : 6
Silah : Kılıç,Yay
Evcil Hayvan : Miller(Köpek)
Hobiler : Avlanmak,Spor yapmak

Haraç Bilgileri
Karakter Canı:
Kimse Yokmu! Left_bar_bleue0/0Kimse Yokmu! Empty_bar_bleue  (0/0)
Mıntıkası:
Oyun Kurucu Puanı:

Kimse Yokmu! Empty
MesajKonu: Kimse Yokmu!   Kimse Yokmu! Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2012 3:54 pm

[b]Sabah uyandım.Üstümü giydim ve dışarıya çıktım meydana kadar yürümeye karar verdim ılık havada üstüme herhangi bir önlem alma gereksinimi duymadım.Ayaklarıma ucu yırtılmaya yüz tutmuş terliklerimi geçirip evin kapısını kapattım kapı kapanınca silahtan çıkan mermi kadar etki yarattı diyebilirim.AZ sonra yürümeye başladım etrafımda kimseyi görememem beni rahatsız etmişti.Herhalde daha uyanmamışlardır diyip kestirip attım.Meydana ulaştığımda br bankın üstüne otturdum ve güneşin doğuşunu izledim etrafı turuncu bir renk kaplamıştı.Evlerin üstünde kuşlar uçuşuyorlardı.Az sonra bankın üstünde uyuyakalmışım beni uyandıran şey ise etrafımda ki kuşların şakıması olmuştu.Güneş tepemde dikilirken bende hâlâ etrafta kimsenin olmadığını farkettim bir an banktan ayağa kalktım ve gerneşdim.Sonra birkaç saniye etrafıma bakıp Bağırmaya Başladım.

"KİMSE YOKMU?"

sonrada banka tekrar oturup birilerinin gelmesi için beklemeye başladım.

Kimse Yokmu!
1 sayfadaki 1 sayfası