Hunger Games Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hunger Games Rpg

May the odds be ever in your favor!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Seyir Defteri

+7
Reid Maxwell
Evan Primwood
Leander E. Lauther
Cornelia Niémans
Lilium Heartfilia
Ariel
Waite Milvén
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Waite Milvén
Stilist
Stilist
Waite Milvén

Erkek Mesaj Sayısı : 14

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2012 10:22 am

13:21
Site hazır sayılır mı ki?
Ariel
4. Mıntıka Vatandaşı
4. Mıntıka Vatandaşı
Ariel

Kadın Mesaj Sayısı : 63
Silah : Üç Dişli Mızrak.
Evcil Hayvan : Ghiro.
Hobiler : Çalışmak. Ailesi ile ilgilenmek.

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimePtsi Mayıs 14, 2012 1:24 pm

Milli Güvenlikten de aldığım nota sevinir durumdayım. Ah bir okul bitse. 1623
Lilium Heartfilia
Capitol
Capitol
Lilium Heartfilia

Kadın Mesaj Sayısı : 41
Silah : Mikrofon (Ehe tamam bu kadar değil. Mikrafon büyüyo katanamsı bir kılıç oluyor. O kadar uzun değil tabi. Ayrıca içinde bir kaç tane küçük bombacıklar da var 5 metre karelik alana etki eden)
Evcil Hayvan : Cookie-Pie
Hobiler : Maskeyle, gizliden şarkı söylemek bu işe gerçekten aşık. Pek hoşuna gitmiyormuş gibi görünse de modellikten de gayet memnun. Resim çektirmeyi, farklı kıyafetler giymeyi seviyor. Genelde hoşnutsuz bir surat ifadesiyle dolaşmak ve diğerlerine küçümser gözle izlemek de hobileri arasında

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimePtsi Mayıs 14, 2012 1:38 pm

hayvan başvurusu yapmadım hala onu yapıcam :3 kaç gündür en cana yakın hayvan hangisidir diye düşünüyorum. Sanırım google amcaya danışacaaam.

ha bide ne güzeldi lan o milli güvenlik sınavları :3 hoca bize öncesinde soruları verirdi biz yinede msadaki kağıtlardan kopyamızı çekerdik. Albayım benim <3 adam çok yaşlı ama ya. Tonton şirinbişey. ama o kadar da değil. evet tamam sustum.

16:38
Cornelia Niémans
4. Mıntıka Vatandaşı
4. Mıntıka Vatandaşı
Cornelia Niémans

Kadın Mesaj Sayısı : 51
Evcil Hayvan : Aless
Hobiler : Balık tutmak, gemi çizimi yapmak, koşmak koşmak yürümek şkdb

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimePtsi Mayıs 14, 2012 2:05 pm

Rp yapmak istiyorumrumrum
1705
Ariel
4. Mıntıka Vatandaşı
4. Mıntıka Vatandaşı
Ariel

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimePtsi Mayıs 14, 2012 3:11 pm

Yukarıdakine özellikle olabilir diyorum :D RP RP RP! 1811
Leander E. Lauther
4. Mıntıka Vatandaşı
4. Mıntıka Vatandaşı
Leander E. Lauther

Evcil Hayvan : Dokunmadan oynatabildiği seksi göğüs kasları
Hobiler : Çalışmak. Baklavalarıyla hava atmak.

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimePtsi Mayıs 14, 2012 5:17 pm

20:16
Eheheheh... *rp vasat diye saklanır*
Arada bildiğin korkuyorum Leander'ın kişiliğini abuk subuk oynatacağım diye. Ha bir de bilgisayar ölümüne yavaş.
Ariel
4. Mıntıka Vatandaşı
4. Mıntıka Vatandaşı
Ariel

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimePtsi Mayıs 14, 2012 5:54 pm

Rp güzeldi yaw. Bende yavaş yavaş uzatıyorum ya komedi yani. İlk rp böyle tek, sonra iki şimdi üç paragraf gibi bir şey oldu. -bendevasatım- benim Ariel duvarı baya parçaladı bu arada kız ağladı lön ağladı. anem. sanırım yıllardır içinde sakladığı duygusal Ariel ortaya çıktı. anem.

2053
Leander E. Lauther
4. Mıntıka Vatandaşı
4. Mıntıka Vatandaşı
Leander E. Lauther

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimePtsi Mayıs 14, 2012 6:02 pm

21:01
Ariel'in rpyi iyi olmuş la. Rp yazasım geldi benim de kldmsa Vaktim olaydı iyiydi.
O zaman... Leander'ın hayvanlığını da kapatıp direk duygusal moda bağlıyoruz.
Ariel
4. Mıntıka Vatandaşı
4. Mıntıka Vatandaşı
Ariel

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimePtsi Mayıs 14, 2012 6:09 pm

-seyirdefteriniişgalederkene- hayt. mutlu oldum valla ben bile Ariel durumuna ağlayacaktım ya yazık falan. :P valla saat ne zaman 2108 oldu yaw.
Lilium Heartfilia
Capitol
Capitol
Lilium Heartfilia

Silah : Mikrofon (Ehe tamam bu kadar değil. Mikrafon büyüyo katanamsı bir kılıç oluyor. O kadar uzun değil tabi. Ayrıca içinde bir kaç tane küçük bombacıklar da var 5 metre karelik alana etki eden)
Hobiler : Maskeyle, gizliden şarkı söylemek bu işe gerçekten aşık. Pek hoşuna gitmiyormuş gibi görünse de modellikten de gayet memnun. Resim çektirmeyi, farklı kıyafetler giymeyi seviyor. Genelde hoşnutsuz bir surat ifadesiyle dolaşmak ve diğerlerine küçümser gözle izlemek de hobileri arasında

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2012 1:44 pm

bende rp istiyom nan TAT

bide şimdi koreafans'a girip ünlü arayaccaam. üşengeçiliğe mahal yok *busözünböyleyazıldığıveyerindeolupolmadığındanşüpheediyo*

onaltıbuçuğuonüçgeçiyo

edit: Kendime not => Haruma Miura. unutmamak lazım v,v bunu almayı düşünüyorum :3
Ariel
4. Mıntıka Vatandaşı
4. Mıntıka Vatandaşı
Ariel

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2012 6:23 pm

Güzel yazamadığım bir rp için depresyona girmek üzereyim. 2122
Leander E. Lauther
4. Mıntıka Vatandaşı
4. Mıntıka Vatandaşı
Leander E. Lauther

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2012 6:45 pm

21:23
dsafn yakında her türlü fiziksel ergenlik krizlerime girişebilirim. ALLAAAM ADAM GİBİ COSPLAY YAPMALIYIAAAMDJKSAFND TAT
Ha bir de Kontakt'a gitmem gerek. Bu kadar net.
Lilium Heartfilia
Capitol
Capitol
Lilium Heartfilia

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimeÇarş. Mayıs 16, 2012 5:06 pm

bende gitmek istiyorum T.T ist.tekin'i diyon di mi sen?

bide s4'a girerim belki

skype var bide :3

2007
Evan Primwood
12. Mıntıka Barış Muhafızı
Evan Primwood

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimeÇarş. Mayıs 16, 2012 5:09 pm

Evet evet T.T
Kostüm yok olmadı Taiga peruğuyla dolaşacağım. O da olmadı bizimkilerle İstanbulda dolaşırız. Ama yüzyüze tanışmak istediğim çok insan var. Gidemezsem çok üzülürüm bak.

20:09
Lilium Heartfilia
Capitol
Capitol
Lilium Heartfilia

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimeÇarş. Mayıs 16, 2012 5:12 pm

höe. ben zaten kıyafetsiz gelirim. Annemler hayatta izin vermez hani. aynen sırf biriyle görüşme amaçlı >.> sevgili abicim bana sürekli satış koyuyorda.

gidersek görüşelim lağnn

hala skype :3 ve hala oyuna giricem ben :3 neyse ellerini bitirsinler :3

2012-yea-
Ariel
4. Mıntıka Vatandaşı
4. Mıntıka Vatandaşı
Ariel

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimeÇarş. Mayıs 16, 2012 5:17 pm

Muhteşem Yüzyıl'ı bekliyorum. Evet bende onlardan biriyim. TEAM HÜRREM. yeaah. 2016
Evan Primwood
Evan Primwood

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimeÇarş. Mayıs 16, 2012 5:28 pm

20:19
Aynen aynen. Bir buluşup hunger games selamı çakarız. Beni abim götürüyor benden hevesli adam dslkfm

Eskiden izliyordum ben onu. Daha sonra Haticenin bunalımları dinden çıkarttığı için bıraktım arada bakıyorum ddsan Takip ettiğim dizi Suskunlar benim. *dizitakipçisiyüzünüifşaeder*
Ariel
4. Mıntıka Vatandaşı
4. Mıntıka Vatandaşı
Ariel

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimeÇarş. Mayıs 16, 2012 5:31 pm

Suskunlarda güzeldir, sevilir. 2030
Reid Maxwell
10. Mıntıka Açlık Oyunları Galibi
10. Mıntıka Açlık Oyunları Galibi
Reid Maxwell

Erkek Mesaj Sayısı : 33

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimeCuma Mayıs 18, 2012 2:59 pm

3. Mıntıka rütbesinin rengi fazla açıkmış. onu düzeltiyorum. ksafm
17:59
Juliette Judicaël
3. Mıntıka Açlık Oyunları Galibi
3. Mıntıka Açlık Oyunları Galibi
Juliette Judicaël

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimeCuma Mayıs 18, 2012 3:02 pm

Puanım 100 olsa 99 kadar sevemezdim ciddi ciddi. Hep 99 istemiştim de olmamıştı, aşırı mutlu oldum.

1802.
Leander E. Lauther
4. Mıntıka Vatandaşı
4. Mıntıka Vatandaşı
Leander E. Lauther

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimeCuma Mayıs 18, 2012 3:05 pm

18:04
Kıskançlıktan 88'e düşürmeye çalışmıştım onu ben -de... Niye ._.

edit: 98* dskjnfd Oha sksen düşüremem 88e kdlsamf
Cornelia Niémans
4. Mıntıka Vatandaşı
4. Mıntıka Vatandaşı
Cornelia Niémans

Kadın Mesaj Sayısı : 51
Evcil Hayvan : Aless
Hobiler : Balık tutmak, gemi çizimi yapmak, koşmak koşmak yürümek şkdb

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimeCuma Mayıs 18, 2012 3:15 pm

Rpmi sınavlar yüzünden hala yazamadııııım -.-
1815
Ariel
4. Mıntıka Vatandaşı
4. Mıntıka Vatandaşı
Ariel

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimeCuma Mayıs 18, 2012 3:40 pm

Gelecek hafta gerçekten yorucu olacak.
Komposizyon yarışmasında birinci olmak paha biçilmez ama törence onca milletin önünde ödül almak kastı beni şimdi. 19Mayıs.
Dosyalar hazırlamam lazım. Demokrasiden 100 aldım. kolayiş.
Rp yazmak istiyorum onca işin arasında. 1840

Lilium Heartfilia
Capitol
Capitol
Lilium Heartfilia

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimeCuma Mayıs 18, 2012 5:36 pm

evet artık rp yazabilirim *.* skype açtım falan ama hemen konuşmaya almazlar. heralde. :D bide netim çok gitgel yapıyo haydin bakalım.

20:34
Ariel
4. Mıntıka Vatandaşı
4. Mıntıka Vatandaşı
Ariel

Seyir Defteri Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri Icon_minitimeC.tesi Mayıs 19, 2012 1:08 pm

Şimdi ben Daisy'i harbiden isyancı yapmayı düşünüyorum ama. Capitol'den olan isyancı. Evet olabilir. Kurguya göre bakacaz artık. Hem belki ölür falan -evetkarakterimişimdidenöldürdüm- isyanlar çıkar. neyse. bakacaz Daisy'e. sevdim aslında onu. böyle capitol falan. iyi yani. sonra... pansexual yeah. manyak olacak onun ilişkileri evet. travestiye bile aşık olanlardan o. her türlü. hımms. buradan kurgu yapmaya çalışıyorum. romanyazdımyeah. 1607

Seyir Defteri
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki