Hunger Games Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hunger Games Rpg

May the odds be ever in your favor!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Girl From The Sea.

4 posters
YazarMesaj
Ariel
4. Mıntıka Vatandaşı
4. Mıntıka Vatandaşı
Ariel

Kadın Mesaj Sayısı : 63
Silah : Üç Dişli Mızrak.
Evcil Hayvan : Ghiro.
Hobiler : Çalışmak. Ailesi ile ilgilenmek.

Girl From The Sea. Empty
MesajKonu: Girl From The Sea.   Girl From The Sea. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 2:07 pm

Girl From The Sea. Tumblr_m3qc6c2o2D1ru6lheo1_500
Ariel Aphra Blackbourne

17 yaşında, 4. Mıntıka vatandaşlarından biri olan balıkçı bir kız. Küçük yaşta olgunlaşan kişilerden biri. Babasını -manevi babası aslında- kaybettikten sonra ailesinin yükünü omuzlarına almış. Geçimini balıkçılık yaparak sağlamaya çalışıyor. Annesi -bu da manevi annesi aslında- bir şifacı ve balık ağları yapıyor ancak bu geçimlerine pekte katkı sağlamıyor. Kendisinden küçük üç kardeşi daha var ve onlara bakma zorunluluğunu hissediyor. Gerçek ailesini tanımıyor aslında Blackbourne ailesinin kendi ailesi olduğunu sanıyor. Yani gerçeği dahi bilmiyor.

Sorumluluklarını bilincinde olan biri bu yüzden küçük yaşta edindiği olgunluk onu etrafında ki insanlara karşı soğuk biri haline getirmiştir. İfadesiz biri. Anlayacağınız tam bir poker face. Son derece zeki ve kurnazdır. Ancak kötü işler yapmaktan hoşlanmaz. Cesaretlidir. Önüne çıkan engelleri her yolu deneyecek şekilde geçmeye çalışır. Toplumun onun hakkında olan davranışlarına aldırış etmez ama toplum altında da ezilmek istemez. Onu tanımayanlar kesinlikle soğuk, aksi ve huysuz olduğunu düşünebilir. Ayrıca soğuk kanlı görünüşünün altında duygusal bir kız vardır. Duygularını içine kapatmıştır ve en son başvuracağı şeyin duyguları olduğunu düşünür. Küçük yaşlarından itibaren Kariyer Haracı olmak için eğitim almıştır ancak babasını kaybettikten sonra eğitimi yarıda bırakmıştır. Çevik ve hızlıdır ve gözünü dahi kırpmadan öldürebilir. Unutmadan mükemmel bir yüzücü haliyle. İlişkilerinin konusuna gelecek olursak sorumluluklarının altında duygularına yer verememektedir. Zaten erkeksi tavırları ve balıkçı olması -ne kadar sarışın ve çıtır olmasına karşın- erkeklerin ondan uzaklaşmasını sağlıyor. Pek ilişkisi olduğu söylenemez ama olduğu da olmuştu yani.

Lejant'da daha ayrıntılı bilgi var ayrıca. Bakın.

Aradıklarıma gelecek olursak. Sınırlamıyorum. Her türlü kurguya açığım desem yeridir ancak Ariel'in karakter özelliklerine dikkat edin lütfen. Çok arkadaşı olmayacak hatta iki tane yeter de artar. Dertleşeceği tarzda ya da kurguyu ayarlarız. Partnerde. Bilmiyorum işte. Kurgulara göre düşünürüz. Bir de gerçek ailesi hakkında kurgularda olabilir.

Leander E. Lauther | yavuklusu. hmms.
Cornelia Niémans | en yakın arkadaşı.

En son Ariel tarafından Ptsi Mayıs 14, 2012 6:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Eta Rollo
Refakatçi
Refakatçi
Eta Rollo

Evcil Hayvan : Tavşan (Ponmei)
Hobiler : Şarkı söylemek, tuhaf makyajlar, birilerine şaka yapmak

Girl From The Sea. Empty
MesajKonu: Geri: Girl From The Sea.   Girl From The Sea. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 2:36 pm

Ehm. Multi karakterlerimin hiçbiri 4. mıntıkayla alakalı değil... Ancak aklında istediğin bir tür karakter varsa ve açacak kişi yoksa bana gelebilirsin. Kurgu kurmak iyidir eheh.
Ariel
4. Mıntıka Vatandaşı
4. Mıntıka Vatandaşı
Ariel

Girl From The Sea. Empty
MesajKonu: Geri: Girl From The Sea.   Girl From The Sea. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 2:44 pm

Bilemedim şimdi. Aslında partner kurgusu arıyorum ama böyle tam aramakta değil ama aklımda bir şeyler şekillenmişti -gibi gibi.-
Eta Rollo
Refakatçi
Refakatçi
Eta Rollo

Girl From The Sea. Empty
MesajKonu: Geri: Girl From The Sea.   Girl From The Sea. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 2:50 pm

Açarız karakter problem değil u.u Nasıl bir şey olacak?
Ariel
4. Mıntıka Vatandaşı
4. Mıntıka Vatandaşı
Ariel

Girl From The Sea. Empty
MesajKonu: Geri: Girl From The Sea.   Girl From The Sea. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 3:16 pm

Aslında tam bir Kariyer Haracı olmasını istiyorum. Böyle tam Cato falan gibi. Ama böyle kendisini fazla büyük görmüyor ama gücün getirisi ile de mıntıkada rüzgar estirmeyi seven biri. Kızlar ile de oldukça ilgilenen biri olabilir ama gelip geçici diyerek. Bağlanmıyor. Ama.. -İşte başlıyoruz.- Ariel'e gelince iş değişiyor. Zaten Ariel'in üzerinde ki yük yetmezmiş gibi -ailesini geçindirmek- bir de bu çocuk ona takılmaya başlıyor. Aslında Ariel'in fazla soğuk ve aksi olduğunu düşünür ilk sonra işte ısınmaya başlar falan. Diye düşündüm. Bilmiyorum bir şeyler ekleriz ama buradan gerçek bir saldırı yapma zamanı geldi. 'ÜNLÜ KESİNLİKLE BEN BARNES OLMALI.' evet kriz geçiren pekmez.
Eta Rollo
Refakatçi
Refakatçi
Eta Rollo

Girl From The Sea. Empty
MesajKonu: Geri: Girl From The Sea.   Girl From The Sea. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 3:20 pm

Uyar bana u.u En kısa zamanda açarım karakter o zaman.
Ariel
4. Mıntıka Vatandaşı
4. Mıntıka Vatandaşı
Ariel

Girl From The Sea. Empty
MesajKonu: Geri: Girl From The Sea.   Girl From The Sea. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 3:28 pm

Peki :D
Cornelia Niémans
4. Mıntıka Vatandaşı
4. Mıntıka Vatandaşı
Cornelia Niémans

Kadın Mesaj Sayısı : 51
Evcil Hayvan : Aless
Hobiler : Balık tutmak, gemi çizimi yapmak, koşmak koşmak yürümek şkdb

Girl From The Sea. Empty
MesajKonu: Geri: Girl From The Sea.   Girl From The Sea. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 5:43 pm

Mıntıkadaşlıktan kurgu bulmak zor olmasa gerek.
Leander E. Lauther
4. Mıntıka Vatandaşı
4. Mıntıka Vatandaşı
Leander E. Lauther

Evcil Hayvan : Dokunmadan oynatabildiği seksi göğüs kasları
Hobiler : Çalışmak. Baklavalarıyla hava atmak.

Girl From The Sea. Empty
MesajKonu: Geri: Girl From The Sea.   Girl From The Sea. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 5:43 pm

YAVUKLUN HAZIR! *yaka bağır açarak ortaya dalar*
Ariel
4. Mıntıka Vatandaşı
4. Mıntıka Vatandaşı
Ariel

Girl From The Sea. Empty
MesajKonu: Geri: Girl From The Sea.   Girl From The Sea. Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2012 6:06 am

Cornelia Niémans demiş ki:
Mıntıkadaşlıktan kurgu bulmak zor olmasa gerek.

Evet bence de. Ben hemen saldırıyım sen benim en yakın arkadaşım ol :D Zaten işte Ariel'in fazla arkadaşı yok bir sen olursun lalalala. :D

Leander E. Lauther demiş ki:
YAVUKLUN HAZIR! *yaka bağır açarak ortaya dalar*

I'm so happy :D
Cornelia Niémans
4. Mıntıka Vatandaşı
4. Mıntıka Vatandaşı
Cornelia Niémans

Kadın Mesaj Sayısı : 51
Evcil Hayvan : Aless
Hobiler : Balık tutmak, gemi çizimi yapmak, koşmak koşmak yürümek şkdb

Girl From The Sea. Empty
MesajKonu: Geri: Girl From The Sea.   Girl From The Sea. Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2012 12:01 pm

Ahah tamam olalım. :D
Ariel
4. Mıntıka Vatandaşı
4. Mıntıka Vatandaşı
Ariel

Girl From The Sea. Empty
MesajKonu: Geri: Girl From The Sea.   Girl From The Sea. Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2012 12:20 pm

Tamamdır o zaman.

Girl From The Sea.
1 sayfadaki 1 sayfası